Bal absolwenta

Że koniec roku bliski, świadczyć może choćby piękno lata zza okien klasowych, zatem 9 czerwca - jak co roku - trzecioklasiści z Gimnazjum nr 3 uczestniczyli w swoim Balu Absolwenta. Tegoroczna uroczystość nawiązywała do sennego świata Alicji w Krainie Czarów.
   Na gorące słowa podziękowania zasługują uczniowie klas 3e i 3f, a szczególnie Julia Próchnicka (3f)... którzy to ciężką pracą i poświęceniem zorganizowani i zbudowali wspaniałą oprawę i atmosferę zabawy.

Bal gimnazjalny tradycyjnie zainaugurowany został Polonezem - tańcem, który w czasach Rzeczpospolitej szlacheckiej stanowił nieodłączny element ceremoniału dworskiego.
Oprawę muzyczną i świetną zabawę zagwarantował DJ OLO. Naszym absolwentom życzymy sukcesów w nowych szkołach.