Koniec  roku  szkolnego  2016/2017

 

 

   Czas wielomiesięcznej, ciężkiej pracy się już zakończył! Zmęczeni intelektualnym wysiłkiem osiągnęliśmy kres harówki i ostatnim wysiłkiem udaliśmy sie na zasłużony odpoczynek. Wszystkim Uczniom dziękujemy za tytaniczną mordęgę i życzymy  leniwych, słonecznych i spokojnych dni wakacji... ładujcie akumulatory na kolejny czas pracy!

   Osiągnęliśmy wiele i warto się tym pochwalić, więc wszem i wobec ogłaszamy:


 
NAGRODZENI i WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE

Uczniowie klas I wyróżniający się w nauce i zachowaniu:
1a 1b
Mateusz Zakrzewski 5,13 Julia Kończak 5,27
Mikołaj Operacz 5,06 Natalia Surowiec 4,94
Maja Kaczmowska 4,93 Bartosz Wolak 4,94
Alicja Siebyła 4,93 Sandra Radzimowska 4,87
* * * Karol Strzeblecki 4,87
1c 1d
Sandra Motyka 5,66 Marcel Kustra 5,20
Zofia Mazur 5,46 Pola Staniszewska 5,00
Małgorzata Banaś 5,4 Mateusz Maciąg 4,87
Wiktoria Dróżdż 5,4 Hubert Garbacz 4,80
Albert Wasilewski 5,06 Joanna Krawiecka 4,80
Klaudia Jasik 4,86 Piotr Topolski 4,80
Tomasz Pawłowski 4,86 * * *
1e 1f
Julia Zaręba 5,07 Maria Dziemba 5,13
* * * Wiktor Baranowicz 5,00
* * * Aleksander Moskal 4,87
* * * Kacper Jakubowski 4,80

Uczniowie klas II wyróżniający się w nauce i zachowaniu:
2a 2b
Patrycja Olejko 5,13 Karolina Stąporek 5,13
Aleksandra Myszka 4,86 Weronika Fornal 4,86
Tadeusz Myszka 4,86 2c
Maja Adamiak 4,80 Zuzanna Krzemińska 5,00
Maria Kamizela 4,80 Natalia Haczyk 4,80
Patryk Pocheć 4,77 * * *
2d 2e
Tomasz Zatorski 5,53 Krystian Borek 4,80
Laura Pituch 5,07 2f
Amelia Spika 5,06 Patrycja Zarychta 5,27
Oliwia Pawlak 5,00 Julia Kosmala 4,80
Julia Misiukiewicz 5,00 * * *
Klaudia Siwiec 4,93 * * *
Jagoda Blicharz 4,86 * * *

Uczniowie klas III wyróżniający się w nauce i zachowaniu:
3a 3b
* * * Adrian Krawczykowski 5,27
3c 3d
Natalia Sar 5,55 Julia Wojteczek 5,44
Aleksandra Więcław 5,50 Mikołaj Majcher 5,38
Sandra Wrona 5,40 Michała Pietras 5,11
Jan Szczech 5,20 Olga Gąsior 4,83
Kacper Niwicki 5,16 3e
Marcel Niwicki 5,16 Nina Stępień 5,33
Valentina Ardito 5,00 Dagmara Łyżwińska 5,22
Julia Basiak 5,00 Zuzanna Warchoł 5,17
Dawid Jasik 4,88 Aleksander Kamiński 5,11
3f Jakub Różyc 4,94
Julian Przemyski 5,29 Łukasz Sadło 4,77
Julia Cichocka 5,05 * * *


           
        OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

ZAWODY MIEJSKIE
1. I miejsce w Miejskich Zawodach w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt
   Indywidualnie:
I miejsce Weronika Wojnar kl.1e dyst. 1000m,
I miejsce Jagoda Dunia kl. 2d dyst.1500m,
V miejsce Weronika Czaja kl.1b dyst.1000m,
VI miejsce Kasia Rokita kl.1c dyst. 1000m,
VIII miejsce Martyna Kozłowska 1f dyst.1000m,
IV miejsce Julia Misiukiewicz 2d dyst. 1500m,
VII miejsce Karolina Stąporek 2b dyst. 1500m,
2. I miejsce w Miejskich Zawodach w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców
   Indywidualnie:
I miejsce Jaub Dymiński kl.3e dyst.1500m,
II miejsce Dawid Bojara kl.3b dyst. 1500m,
3. I miejsce w Zawodach Miejskich w Siatkówce Chłopców
4. I miejsce w Zawodach Miejskich w Tenisie Stołowym Chłopców
5. I miejsce w Zawodach Miejskich w Siatkówce Dziewcząt
6. II miejsce w Zawodach Miejskich w Koszykówce Chłopców
7. II miejsce w Zawodach Miejskich w Piłce Ręcznej Chłopców
8. Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne
    Indywidualnie:
I miejsce Kacper Grunt kl.3a dyst. 100m,
I miejsce Artur Siwiec 3e pchnięcie kulą,
I miejsce Jakub Dymiński 3e dyst. 1000m,
II miejsce Kacper Zychowicz 2d dyst.1000m,
II miejsce Kacper Suski 3e dyst. 300m,
II miejsce Kacper Zychowicz, Kacper Suski, Jakub Dymiński, Kacper Grunt dyst. Sztafeta 4x100m.
9. Indywidualne Zawody Lekkoatletyczne – opiekun Teresa Sionek
    Indywidualnie:
II miejsce Natalia Saletra 2f dyst. 100m,
III miejsce Weronika Czaja 1b dyst. 100m,
I miejsce Oliwia Pryciak 2d pchnięcie kulą,
I miejsce Klaudia Roesler 1e dyst. 600m,
III miejsce Paulina Zielińska 2e dyst. 300m,
II miejsce Wiktoria Chowiera 1d skok w dal,
III miejsce Natalia Macios 1c skok w dal,
IV miejsce Dominika Gawrońska 2d skok w dal,
I miejsce sztafeta 4x100m.
10. III miejsce w Miejskich Zawodach Pływackich
    Indywidualnie: Bartłomiej Góźdź 2c dyst. 50m styl dowolny.

ZAWODY POWIATOWE
1. I miejsce w XII Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych
o Puchar Prezesa Szkoły Jazdy „Tom” w Kielcach.
2. II miejsce w Zawodach Powiatowych w Piłce Nożnej Chłopców

ZAWODY WOJEWÓDZKIE - PÓŁFINAŁY
1. I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Siatkówce Chłopców
2. I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym Chłopców
3. II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Chłopców
4. III miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Siatkówce Dziewcząt
5. IV miejsce Półfinale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym Dziewcząt

ZAWODY WOJEWÓDZKIE – FINAŁY
1. VII miejsce w Finale Wojewódzkim w Siatkówce Chłopców
2. VII miejsce w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym Chłopców

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                                                                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

·