Projekt "They need our help!"

W listopadzie do naszego projektu "They need our help!" dołączyła kolejna szkoła ze Słowacji, tak więc obecnie w projekcie biorą udział 4 szkoły z Polski, Hiszpanii, Czech i Słowacji. Listopadowym zadaniem w ramach projektu eTwinning "They need our help!" było stworzenie przez uczniów z klas 3d i 3c ankiety z pytaniami do schroniska dla bezdomnych zwierząt oraz plakatów promujących adopcję bezdomnych zwierząt. Plakaty zostały umieszczone na padlecie na Twinspace. Poniżej przedstawiam plakaty stworzone przez następujących uczniów: Julia Zaręba, Wiktoria Kucharska, Paula Guzera, Amelia Majowska, Daniel Zuba, Kinga Kopyś, Olaf Zięba, Bartosz Zdunek, Dominik Ogórek, Weronika Wojnar, Damian Wójcik, Olaf Latała, Karolina Głazowska, Wiktoria Bogdańska, Zofia Mazur i Sandra Motyka.

tekst: p.Magdalena Sławska Opozda