Strona główna / Kontakt
Literacki sukces.

Natalia Haczyk uczennica klasy klasy II C Gimnazjum nr 3 im. H. Sienkiewicza w Starachowicach znalazła się w gronie laureatów XXXIII Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej – Słupsk 2017, którego organizatorem było Gimnazjum nr 2 im. Jana Twardowskiego w Słupsku.

Festiwal Naukowy w Podzamczu.

W dniu 26 maja uczniowie klas II d, II f i I f wraz z opiekunami: p. Agnieszką Pachocką, Magdaleną Różyc, Joanną Kułagą i Anitą Bernatowicz uczestniczyli w Festiwalu Naukowym w Regionalnym Centrum  Naukowo – Technologicznym w Podzamczu.

DZIEŃ OCHRONY ŚRODOWISKA.

Dnia 24 maja 2017 roku w Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Ochrony Środowiska.

II Szkolny Multimedialny Quiz Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

18.05.2017 odbyła się II edycja Szkolnego Multimedialnego Quizu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.

Świętokrzyskie Dni Profilaktyki- Przegląd Filmów Profilaktycznych.

8 maja 2017 po raz kolejny  w "Kinie Kotłownia" na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach w  ramach  obchodów Świętokrzyskich Dni Profilaktyki odbył się przegląd filmów profilaktycznych.

"Moja szkoła, moje miasto..."

Uczeń klasy 1 B Marcin Łojek (opiekun Anna Gęborek) zajął II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Moja szkoła, moje miasto, moja Mała Ojczyzna",

Inne szkołyStarachowice w internecie

2006 Copyright by Joanna Kułaga