Strona główna / Kontakt
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Festyn historyczny "Od Prasłowian do Polaków",

Koniec roku szkolnego 2018 to zawsze czas, którego nie może się doczekać chyba każdy uczeń.

BAL GIMNAZJALNY

Ach, co to był za bal! Długo wyczekiwany przez gimnazjalistów Bal Absolwenta odbył się w piątkowe popołudnie, dnia 8 czerwca.

Gimnazjalna kampania wyborcza.

W maju, w naszej szkole rozpoczęła się gimnazjalna kampania wyborcza. Uczniowie walczą o stanowisko Przewodniczącego Samorządu i składają przedwyborcze obietnice.

31 - Maja Światowy Dzień Bez Papierosa.

30-go maja dzień przed Światowym Dniem Bez Papierosa w Gimnazjum nr 3 w Starachowicach odbyło się spotkanie profilaktyczne na temat szkodliwości nałogu nikotynowego.

Konkurs poezji mówionej i śpiewanej Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

29 maja w III Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego w Starachowicach odbyła się impreza poświęcona poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, miała ona charakter konkursu.

Inne szkołyStarachowice w internecie

2006 Copyright by Joanna Kułaga