Strona główna / Kontakt  
ARCHIWUM
Henryk Sienkiewicz - pisarz, noblista, ambasador polskości.

17 maja 2018 r. odbyła się  uroczystość poświęcona obchodom święta patrona Gimnazjum nr 3 – Henryka Sienkiewicza. Z tej okazji klasa II C zrealizowała projekt edukacyjny .
   
Kolejne zadania zrealizowane w ramach projektu eTwinning "What about us?"

Kwietniowym zadaniem w ramach projektu eTwinning "What about us?" było zaprezentowanie i zapoznanie się z obchodami Świąt Wielkanocnych w różnych krajach Europy.
   


17 kwietnia w Sali konferencyjnej OMEGA, na terenie Targów Kielce, odbyły się uroczystości wręczenia dyplomów i medali 257 laureatom konkursów przedmiotowych dla uczniów gimnazjów województwa świętokrzyskiego, w roku szkolnym 2017/2018.
   
SUKCESY W KONKURSIE LITERACKIM

Dnia 25. O4.2018r. w Gimnazjum nr 2 odbyło się uroczyste podsumowanie XIV Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Moja szkoła, moje miasto, moja Mała Ojczyzna".
   
XII Powiatowy konkurs z języka angielskiego.

W dniu 27 marca 2018r. w naszym Gimnazjum nr 3 odbył się etap szkolny XII Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów FOCUS ON ENGLISH organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące w Starachowicach pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Starachowickiego i Prezydenta Miasta Starachowice
   
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

W dniu 26 marca odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Inne szkołyStarachowice w internecie

2006 Copyright by Joanna Kułaga

Kontakt e-mail: sekretariat@gimnazjumnr3.pl