Strona główna / Kontakt  
ARCHIWUM
Podsumowanie I semestru.

Zakończenie I semestru to dobry czas na podsumowanie półrocznej pracy. Dlatego też 25 stycznia 2018 r. dyrektor Gimnazjum nr 3 p. Krzysztof Rokita na apelu szkolnym uhonorował najbardziej pracowitych uczniów, a prowadzący przedstawili wyniki pracy klas II-III.
   
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZAGRAŁA ROWNIEŻ W NASZEJ SZKOLE!

W piątek, 12 stycznia 2018 r., w Gimnazjum nr 3 oficjalnie zarejestrowani Wolontariusze WOŚP dzielili się z całą szkolną społecznością "sercami" oraz zbierali datki do puszek.
   
OLIMPIADA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.

13 grudnia 2017 roku w Gimnazjum nr 2 w Starachowicach odbył się etap rejonowy XXVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK organizowanej przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Starachowicach.
   
Nagrodzono twórczość poetycką.

W grudniu został rozstrzygnięty XII Starachowicki Konkurs Twórczości Literackiej pod hasłem "Rodzino, stań się tym, czym jesteś".
   
Gimnazjum Nr 3 Mistrzem Starachowic w Tenisie Stołowym Dziewcząt!

W dniach 9-10.12.2017r. w Gimnazjum nr 3 w Starachowicach, rozegrane zostały "Igrzyska Młodzieży Szkolnej Rocznik 2002-2004 w Tenisie Stołowym Dziewcząt". Organizatorem imprezy był Miejski Szkolny Związek Sportowy oraz Gimnazjum nr 3.
   
"BĄDŹ   ODPOWIEDZIALNY"

8 grudnia 2017 roku w Spółdzielczym Domu Kultury w Starachowicach odbyły się obchody Światowego Dnia Walki z AIDS.

Inne szkołyStarachowice w internecie

2006 Copyright by Joanna Kułaga

Kontakt e-mail: sekretariat@gimnazjumnr3.pl