Zobacz nasz teledysk / Film- List do Ojca / Kontakt
Światowy Dzień bez Tytoniu - 31 maja 2017 r.

Palenie tytoniu to jeden z najbardziej rozpowszechnionych szkodliwych elementów stylu życia człowieka. Wprowadzenie całkowitego zakazu reklamy i promocji wyrobów tytoniowych oraz eliminacja dymu tytoniowego z przestrzeni publicznej sprawiają wrażenie sukcesu w walce z najpoważniejszą przyczyną zagrożenia zdrowia.

Wojewódzki konkurs plastyczny "Młodzi przeciwko złu. Poślizg z alkoholem".

Pedagodzy, nauczyciele i uczniowie naszego gimnazjum od dawna podejmują szereg działań profilaktycznych, mających na celu uświadomienie młodym ludziom zagrożeń płynących z używania substancji psychoaktywnych.

Dni integracji - gościnnie w Mircu.

26 maja 2017r. przedstawiciele klasy 3b i 3a pod opieką pani Mileny Janiec-Bryśkiewicz i pani Magdaleny Iwan wzięli udział w DNIACH INTEGRACJI organizowanych przez Gimnazjum w Mircu. Chłopcy z klasy 3b, w składzie: Adrian Krawczykowski, Dawid Kwiecień i Patryk Wójcik wystąpili, w skeczu pt.: "Rodzina Paciaciaków na wakacjach".

Poetycko o Janie Pawle II.

"Jan Paweł II – Papież Miłosierdzia" - pod takim hasłem odbył się w tym roku szkolnym XIII Międzyszkolny Konkurs Poetycko – Plastyczny, który zorganizowany został przez Szkołę Podstawową nr 2 w Starachowicach.

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH.

We wtorek, 30 maja 2017 r., w naszym Gimnazjum powiało Europą. Tegoroczna forma organizacji Dnia Języków Obcych cieszyła się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony młodzieży.

"25 lat PSP. Profesjonalni. Sprawni. Pomocni."-podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego.

Sukcesem zakończył się udział uczniów naszego gimnazjum w powiatowym konkursie plastycznym "25 lat PSP. Profesjonalni. Sprawni. Pomocni."

WIĘCEJ W ARCHIWUM

Inne szkołyStarachowice w internecie