Zobacz nasz teledysk / Film- List do Ojca / Kontakt
"Podziel się posiłkiem"

Uczniowie naszego Gimnazjum wraz z opiekunami, po raz kolejny wzięli udział w akcji zbiórki żywności pod hasłem "Podziel się posiłkiem".

Sukcesy Gimnazjum nr 3 w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt.

Reprezentacja dziewcząt Gimnazjum nr 3 zajęła I miejsce w Przełajowych Biegach Sztafetowych, które odbywały się w ramach GIMNAZJADY 2017/2018.

ŚWIATOWE DNI MONITORINGU WÓD.

W dniu 28 września uczniowie klasy III c : Zuzanna Krzemińska, Julia Wysocka, Anna Walendziak oraz Jakub Nowak pod opieką pani Anity Bernatowicz wzięli udział w ŚWIATOWYCH DNIACH MONITORINGU WÓD.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

Dzisiaj tj. 4 września odbyło się uroczyste  rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

Koniec roku szkolnego 2016/2017.

Czas wielomiesięcznej, ciężkiej pracy się już zakończył! Osiągnęliśmy wiele i warto się tym pochwalić, więc wszem i wobec ogłaszamy:

Bal absolwentów.

Że koniec roku bliski, świadczyć może choćby piękno lata zza okien klasowych, zatem 9 czerwca - jak co roku - trzecioklasiści z Gimnazjum nr 3 uczestniczyli w swoim Balu Absolwenta. Tegoroczna uroczystość nawiązywała do sennego świata Alicji w Krainie Czarów.

WIĘCEJ W ARCHIWUM

Inne szkołyStarachowice w internecie