Zobacz nasz teledysk / Film- List do Ojca / Kontakt
Dzień Zdrowia 2018.

Dnia 21 marca w naszej szkole odbyło się ważne spotkanie profilaktyczne dotyczące zdrowia. Zaproszonym gościem, powitanym przez dyrektora szkoły pana Krzysztofa Rokitę była pani Agnieszka Pastuszka –asystent ds. promocji zdrowia PSSE w Starachowicach.

XIII Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych.

Gimnazjum nr 3 w Starachowicach zwycięzcą z XIII Powiatowego Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prezesa Szkoły Jazdy „TOM”w Kielcach 21 marca 2018 roku.

Kolejne zadania w ramach projektu eTwinning "What about us?".

Marcowym zadaniem w ramach projektu eTwinning "What about us?" były nie tylko opisy uroczystości i świąt polskich, ale także tworzenie kartek w programie canva z życzeniami wielkanocnymi.

Pierwszy Dzień Wiosny !

Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr...- kiedyś śpiewali Skaldowie.

Pożegnali zimę-)

19 03 2018 członkowie SKKT oraz uczniowie klas 3a,3c i 3f brali udział w tradycyjnym Rajdzie Wagarowicza.

XIV POWIATOWY TURNIEJ MATEMATYCZNY "Matematyka i ja w otaczającym świecie"

Dnia 10 marca 2018 roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Starachowicach odbyła się XIV edycja POWIATOWEGO TURNIEJU MATEMATYCZNEGO "Matematyka i ja w otaczającym świecie".

WIĘCEJ W ARCHIWUM

Inne szkołyStarachowice w internecie